• Zebrania z rodzicami

• W najbliższy wtorek (21.05) o 18:00 zapraszamy Szanownych Rodziców na zebrania klasowe. Będą to zebrania podsumowujące pracę w roku szkolnym 2023/2024. W planie m.in. informacje o zagrożeniach i w związku z tym obecność rodziców jest obowiązkowa.

Po zebraniach klasowych zapraszamy na spotkania z nauczycielami - do godziny 20:00 do Państwa dyspozycji będą wszyscy nauczyciele. Przydział sal, w których będzie można z nimi porozmawiać, zostanie wywieszony na tablicy przy wejściu.

• Wyniki konkursu literackiego

• W konkursie literackim pod hasłem "Utrata rzeczywistości wirtualnej, czyli jeden dzień z życia ludzkości pozbawionej Internetu" komisja konkursowa w składzie: Anna Polak-Znojek, Beata Warda i Renata Banaszczyk, postanowiła nagrodzić trzy osoby:

I miejsce: Amelia Mucha (kl. 2a)

II miejsce: Maria Kuśmider (kl. 1d)

III miejsce: Weronika Wilgos (kl. 2g)

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za wszystkie nadesłane prace.

Zapraszamy również do lektury wyróżnionych prac - nagrodzone prace

• Dni otwarte dla kandydatów

• Jutro, 15 maja, w godzinach 17:00-18:00 zapraszamy wszystkich kandydatów wraz z rodzicami na dni otwarte naszego liceum. To już ostatnia szansa, aby osobiście lepiej poznać naszą szkołę. Przygotowaliśmy wiele atrakcji. Serdecznie zapraszamy!

• Uroczystość z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja

• 30 kwietnia odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja.  Uroczystość przygotowały klasy 3B i 1B wraz z paniami Renatą Banaszczyk, Aldoną Boroń i Anną Polak-Znojek.

Z kolei dzień wcześniej uczniowie wysłuchali serii prelekcji o świętach majowych: 1 maja - Święto Pracy, wejście Polski do UE: 2 maja - Dzień Flagi RP; 3 maja - Święto Narodowe Trzeciego Maja, które dla uczniów przygotował nasz nauczyciel historii pan Paweł Stachurski.